| paulasirbu a întrebat:

Cum formatez cardul de memorie la un aparat foto fujifilm?

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Ar trebui sa il poti formata si din setari. Cauta prin setarile generale optiunile formatare cartela de memorie sau card formatt.

| bsorynovidiu a răspuns:

De obicei la camere, trebuie sa intrii in modul PLAY, adica unde ai semnul [>] si acolo intrii la meniu, si trebuie sa gasesti acolo format card, sau ceva de genul. difera de la camera la camera.

| gxide a răspuns:

Iti trebuie un adaptor pentru card. Il bagi in pc si din My computer ii dai format

| KHYTZU a răspuns:

Cum formatez cardul de la un aparat foto Samsung pl20 pentru ca nu il mai citeste nici calculatorul si nici aparatul...FAT SAU FAT 32 DENUMIREA VREAU SA O AFLU. MULTUMESC.