| Squishy a întrebat:

Cum formatez o tableta?
Daca intru in bios imi arata niste caractere chineze/ joponeze nici nu stiu ce e acolo. Vreau sa o resetez ca merge greu. Sfaturi plz

Răspuns Câştigător
| NowForYou000 a răspuns:

Setari> Copie se rezerva> Resetare din fabrica.
Funda?

4 răspunsuri:
| AnKuXor a răspuns:

Ok,Wipe data/factory reset, depinde ce tablet ai, daca iti apare in chineza fa-mi o poza si iti spun unde sa clickezi ca inteleg chineza.

| Squishy explică:

Am zis sa formatez nu sa revin la setarile din fabrica. (sa sterg tot! daca nu sti ce inseamna)

| NowForYou000 a răspuns (pentru Squishy):

Imi cer scuze, am inteles gresit intrebarea. Nu am fost atenta.

| Squishy explică:

Am gasit sa modific limba big grin din prostie