| claudiu89 a întrebat:

Cum functioneaza Internetul? De unde distribuie internet furnizorii de internet?

4 răspunsuri:
| BellaKiოNana a răspuns:

Http://dli.ro/internet.html citeste aici si ai sa afli totul despre internet:P

| claudiu89 explică (pentru BellaKiოNana):

Asta ii istoria internetul, nu stiu cum functioneaza si cum au internet furnizorii precum rds, romtelecom, upc, nextgen, clicknet?

| 3v1lM1nD a răspuns:

Daca citesti aici o sa vezi ca nu curge si nu se distribuie.

http://www.itkb.ro/kb/pentru-tonti/cum-functioneaza-internetul

Spor!

| Bogdan_Buruiană_1997 a răspuns:

1-4 in parti sus in foarfec si cu bbretonul putin lateral