| anonim_4396 a întrebat:

Cum functioneaza serviciul Google AdWords oferit de banca transilvania?

3 răspunsuri:
| adi_7507 a răspuns:

Ce e atat de amuzant?
Poate ca intrebarea nu e tocmai corecta dar poti citi printre randuri.
Intre banca Transilvania si Google exista un parteneriat iar cei care folosesc serviciul Abonament bancar primesc un voucher AdWords de 150RON.
http://www.bancatransilvania.ro/Google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ahahahahahhahahahahahahhahahaahahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahaahahahahahahahahahhaahhahahaha
ahahahahhaahhahahahahahahahahahaha
hahahahaha

Ma dor ochii cat am lacrimat cand am ras de intrebarea asta jur!

| marcflo a răspuns:

Cum adica serviciul Google adwords oferit de banca transilvania. lol. ce legatura are google cu banca transilvania... eventual o cumpara. hehe