| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii pot trimite un mesaj cuiva pe facebook?
Nu sunt prietena cu el, si nici nu vreau sa-i trimit cerere de prietenie. Multumesc!happy

5 răspunsuri:
| AddXf a răspuns:

Dupace intri pe pagina lui, in dreapta, mai jos de cover, este o iconita MESSAGE. Dai acolo si baftawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Intra pe facebook-ul acelei persoane si langa iconita,, adauga prieten'' e o iconita,, mesaj''. Funda?

| Ann17 a răspuns:

Cand esti pa fecbook intri pe contul lui si langa "add friend" este "message" dar nu chiar langa el putin mai sus
Funda plshappy