| EoFetitza a întrebat:

Cum imi activez bluetooth-ul pe calculator? mi-am instalat acel program si am o iconita pe desktop cu my blurtooth place. dar nu e activat si telefonul nu il gaseste(precizez ca am laptop ACER Aspire 1640Z)

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi trebuie să ai şi un bluethooth de tip : http://t0.gstatic.com/......tp?/images pe care să-l introduci în unitate. După va merge. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai la google cauti bluethoo si o sa iti explice apoi dai raspunsedel apoi dai la compiutarul meu dai la my document tragi de pe google un program apoi dai enter pe acel program

| ancis a răspuns:

Daca ai wireles la laptop tr sa-l activezi ca sa iti mearga bluetooth