| SorinELoo7 a întrebat:

Cum imi aflu contul de sincronizare pentru mozilla? sau cum sa activez sincronizarea?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Unelte/Optiuni/Sincronizare, dai seteaza Sincronizare Firefox si apoi OK. Numai bine!

| SorinELoo7 explică (pentru Ioandelasal):

Mi-am reinstalat Windowsul si vreau sa-mi accesez contul de sincronizare. Bag contul si nu ma lasa sa inaintez...

| SorinELoo7 explică (pentru Ioandelasal):

Si cum pot face rost de cheia de siguranta, ca aceasta e cauza care nu ma lasa sa-mi accese contul?

| Ioandelasal a răspuns (pentru SorinELoo7):

Imi pare rau dar nu stiu. Eu am facut sincronizarea doar cu celelalte browsere pe care le folosesc si nu cu alte dispozitive si nu mi-a cerut nimic. Poate stie un alt utilizator.

| SorinELoo7 explică (pentru Ioandelasal):

Cum se face sincronizarea cu alte browsere?

| Ioandelasal a răspuns (pentru SorinELoo7):

Asa cum ti-am indicat.