| MyMindRules a întrebat:

Cum imi aflu parola de la router?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca o ai in contractul incheiat cu furnizorul de internet, cel putin asa e la mine. Numai bine!

| monstrulet a răspuns:

De obicei e admin admin. Dar, daca ai norocul sa nu fie asa - poti cauta aici parola: http://www.routerpasswords.com/

| bada_3202 a răspuns:

Parola este scrisa pe spatele router-uluibig grin

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Daca e de la Wifi, poti sa te uiti pe spatele aparatului, ar trebui sa fie inscriptionata acolo. O alta solutie este sa dai click acolo unde iti arata semnalul de la Wifi jos, dai click dreapta pe routerul tau, click pe Proprietati si dupa click pe Arata Parola si gata.Mult succes!

| MyMindRules explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Asa am:
http://www.emag.ro/......--pDIR-615
Nu scrie pe spate parola, si unde arata semnul Wifi?:-?

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru MyMindRules):

Pai cu el nu prinzi semnal pentru internet? Si scrie sub el parola sau daca nu fac a 2-a varianta.