| gingergirl1 a întrebat:

Cum imi dau seama ca cineva nu mi-a acceptat cererea de prietenie pe facebook?sad Funditalove struck

Răspuns Câştigător
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Pai..iti apare la notificari:,, Cerea de prietenie ti-a fost acceptata''.Sau pur si simplu intri pe profilul persoanei si acolo unde ii trimiti cererea iti arata:,, Cererea de prietenie a fost triisa''.Sau cel mai simplu n`ovezi la prieteni!

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Simplu,îți apare la notificări că cererea ți-a fost acceptată(persoana respectivă te-a adăugat în lista de prieteni), dacă nu se întâmplă lucrul acesta, cererea de prietenie va trebui să o ștergi.Cam atât.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Îți apare la notificări... Xlescu a adăugat pe Y la prieteni...

| SnoopDog19 a răspuns:

Nu iti dai seama

| psihopatik a răspuns:

Nu il vezi la prietenie si cred ca il ai si la requests asata daca inca nu a vazut-o sau sa facuta ca nu o vede dar daca nu a setata ca nu te vrea ca prieten nu iti mai apare cererea in request dar nici ca prieten nu il ai

| DeeeaMyhhhaElla a răspuns:

Pei daca iti accepta cererea tu o sa primesti notificare cam asa :...ti-a acceptat cerera de prietenie, dar daca nu o accepta nu o sa iti apara nici o notifiare
Sper ca am fost de folos si sa imi di fundita

| Onitiu_Patricia_Maria_1977 a răspuns:

Te uiti de pe alt profil si vezi ca e online asa iti dai seama ca nu te-a acceptat

| Rlly_Rolli_1999 a răspuns:

Te uiti de pe alt profil si vezi ca e online asa iti dai seama ca nu te-a acceptat