| FoundYouLover a întrebat:

Cum imi dau seama daca cineva si-a sters contul pe facebook sau daca nu si l-a sters, ci doar m-a blocat?

Răspuns Câştigător
| 12AA a răspuns:

Da-mi un mesaj privat cu link-ul de la fb si iti spun eu daca vrei...

6 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Buna,
Nu poti sa iti dai seama decat daca intrebi un prieten sau intri pe alt cont si cauti persoana respestiva.
O seara placuta!

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Intrebi un prieten comun.

| 12AA a răspuns:

Vorbeste cu cine, un prieten care sa il aveti amandoi si daca si la el apare pagina inexistenta inseamnă că il are sters

| FoundYouLover explică (pentru 12AA):

Nu avem prieteni comuni.

| Alexandru096 a răspuns:

Simplu..cand dai sa cauti persoana respectiva nu o sa o gaseststi happy

| FoundYouLover explică (pentru Alexandru096):

Cand sunt logata in contul meu si il caut in bara de cautare, il gasesc cu poza. Daca-l caut in lista de prieteni, il gasesc fara poza. Cand apas pe poza ca sa-i vizitez profilul mi se spune ca link-ul pe care l-am accesat nu e valid sau pagina a fost stearsa. Daca-l caut jos, in bara de cautare a chatului de la facebook nu-l gasesc deloc, nici cu poza, nici fara poza adica.