| echo1700 a întrebat:

Cum îmi dau seama dacă programul/jocul respectiv este sters definitiv? Sau mai există?

3 răspunsuri:
| RecKinul a răspuns:

Dacă eşti pe PC du-te la Control Panel (panoul de control). Acolo caută opţiunea pentru programe (add/remove programs) şi dacă programul respectiv se află in listă înseamnă că nu a fost sters.
O altă variantă este să scrii numele programului în căsuţa de cautare a windows-ului. Dacă apare ceva vezi in ce dosar se află şi dacă in acest se află şi fişierul cu terminaţia.exe. Dacă găseşti dosarul special realizat pentru acest program înseamnă că nu este sters.

| OnuOnulică a răspuns:

Intri la secțiunea add or remove programs și vezi dacă se mai află acolo.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Control panel si in casuta de cautare windows