| Mogiojojo a întrebat:

Cum îmi dau seama în ce cutie e coletul meu la easybox de la eMAG? Știu ca curierul atunci când pune coletele în cutii introduce în sistem exact în ce cutie este coletul meu (gen coloana 2, sertarul 6) și atunci aparatul îmi indică acea cutie. Deci cum știu?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa operatiunile de identificare si de plata, iar la momentul respectiv cutia se deschide singura.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Can scrii codul pin primit pe SMS (eu am incercat cu QR si la noi nu functioneaza), se deschide automat sertarul cu pricina.

| ICPreda a răspuns:

Salut.

Nu poți afla dinainte care este sertarul tău. Doar după ce introduci codul din mesajul primit pe telefon sau scanez codul QR, instant ți se deschide sertarul cu coletul comandat!

Seară faină!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Când bagi codul se deschide usa

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Afli in momentul in care bagi codul si se deschide usita.

Răspuns utilizator avertizat