| Scumpik246 a întrebat:

Cum imi descarc jocuri pe tableta?happy

7 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Din google play sau de pe net scrii jocul.apk si gasesti usor

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai daca ai Android pe tableta ta, este usor!
Intri pe GooglePlay (MagazinPlay), care il ai pe Desktop, dai pe lupa aceea, cauti jocul pe care il doresti, intri pe el, si apesi un buton albastru 'Download'! Cand se termina de downloadat, o sa iti apara pe desktop (Daca ai Android v4.0)
Sper ca te-am putut ajuta!

| Scumpik246 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Dar magazin play nu merge sad

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Scumpik246):

Pai cum adica?
Trebuie sa ai internet!
Daca tableta ta nu are 3G, atunci trebuie sa iti deschizi WiFi-ul! Si trebuie sa gasesti o retea la care sa stii parola! Normal, ar fi culmea sa mearga fara internet sad

| Scumpik246 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Internet am prin wifi dar nu se deschide si daca il deschid prin opera mobile nu merge sa instalez imi da eroare

| Corina_Bolchis_1983 a răspuns:

Cum sa ami descarc jocuri pe tableta?

| Corina_Bolchis_1983 a răspuns:

Am aiternet dar nu po sa sa de scar jocuri pe tableta