| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi fac un site gratuit cu. ro sau. com?

Răspuns Câştigător
| kinkyk a răspuns:

Atata timp cat e free, nu o sa ai doar. ro sau. com, va fi ceva de genul www.siteultau.domeniullor.ro

daca acest lucru nu te deranjeaza poti incerca www.cabanova.ro sau www.home.ro sau pentru domeniul. com http://sitebuilder.websitewelcome.com/Wizard/Start.
sunt free. Succes

56 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nicicum. Cumpararea (rezervarea) unui nume (domeniu) costa.
Postarea pe un site poate fi gratuita daca proprietarul da voie la asa ceva. Dar nimic nu este chiar gratuit.

| Leandro a răspuns:

Încearcă www.ucoz.ro ! Tot sistemul este în limba Română!

uCoz oferă tuturor celor înregistraţi, găzduire gratuită, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro/com), spaţiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB şi creşte constant), posibilitatea de a-ţi crea un forum-portal, magazin electronic şi multe altele. Se adresează atât începătorilor cât şi utilizatorilor avansaţi, prin CMS-ul (Sistemul de Management al Conţinutului integrat) pe care il are! De asemenea, se poate găsi ajutor din partea celorlalţi utilizatori pe www.forum.ucoz.ro !

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu www.dot.tk domeniu gratis :))

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa faci doar cu ucoz.ro sau dmon.com sau domenii din acestea altfel nu poti gratuit doar daca-ti cumperi subdomeniu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wwwradio maxcool.org

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca cu http://www.cabanova.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.piciufm.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care vreti siteuri gratuite, uitati aici: http://xtrimversus.info/web-site-gratis/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poti sa iti faci pe www.webs.com, este gratuit dar mai are 2 pachete care costa, dar ai tot ce ti-ai trebui si pe unu free, poti sa iti faci blog, ai register, tot ce vrei dar siteul apare ceva de genu www.domeniul.webs.com (www.sk8herastrau.webs.com)dar daca platesti doar o singura data vreo 300 de $ ai cont premium si nu trebuie lunar sau anul cei 300$...iti recomand ca este foarte bun;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrati aici http://bmtd.ucoz.com/
sa aveti idee despre cum sa faceti un site!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.wordpress.com

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau www.wgz.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai eu am tras ceva timp pe webs.com
si a fost bestial
au iesit siteuri calumea de Ex: http://legionmt2. webs.com
dar acum da ca nu mai pot face