| vladvlad23 a întrebat:

Cum imi masor memoria placii video?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Memoria se poate masura?hee hee
Totusi, daca vrei sa stii cata aretongue :
(XP)Click dreapta pe Desktop-->Properties-->Settings-->Advanced-->Adapter-->scrie acolo...big grin
(7)Click dreapta pe Desktop-->Screen Resolution-->Advanced-->scrie acolo Dedicated Video Memory.

P. S. Tu esti tot ala care a pus intrebarea: "Cum imi pot largi memoria Ram fara sa cumpar o placuta?"
Trebuia sa vina o intrebare la fel de...ca precedenta.

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

O ai in specificatiile tehnice ale placii daca ai windows vista sau 7 o sa iti spuna la dedicated memory

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Ruleta de croitorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://filehippo.com/download_gpuz/ un programel care îți arată cam tot ce ai vrea să știi despre placa ta video, similar e CPU-Z pentru procesoare si placi de baza