| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi mut pozele si videoclipurile pe card? Vreau sa le mut nu sa le copiez pe card.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Telefon sau ce?

| DiaDiana9 a răspuns (pentru sierra1):

Da telefon

| sierra1 a răspuns (pentru DiaDiana9):

Selectare, MUTARE (din meniu), deplasare pe disk (card). mută aici

| DiaDiana9 a răspuns (pentru sierra1):

Nu imi apare mutare pe card doar sa le mut in alt abum

| sierra1 a răspuns (pentru DiaDiana9):

Descarcă-ți un file manager

| Reghqen a răspuns:

Conectezi telefonul la calculator prin cablu USB, cauți pozele și videoclipurile pe care vrei să le muți, le pui pe desktop apoi le copiezi și le pui pe memory card, căutându-le la partiția a telefonului unde ai conectat USB, acolo unde sunt Local Disk (C), Local Disk (D) eccetera, mai jos trebuie să fie partiția USB cu numele telefonului, cauți acolo fișierele de acolo din telefon până dai de o cartela numită Memory card, ceva de genul și le pui acolo la videoclipuri sau la poze fișierele acelea de pe desktop.