| RaduManole a întrebat:

Cum imi pot afla modelul de laptop? este un laptop ASUS cu procesor Intel Core i3 CPU M 350 @ 2.27GHz 2.27, memorie RAM: 4 GB, Tip Sistem : 32-bit Operating System nu are Pen and Touch si memoria interna 550 GB, cam atatea stiu despre el. vreau sa ii cumpar baterie ca s-a ars modelul de baterie este:Li-Ion A32-K52 10.8V, 4400mAh, 47Wh

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Pai nu scrie pe spatele lui trebuie sa aiba un actipild

2 răspunsuri:
| Loser8299 a răspuns:

Memorie interna 550gb? Creca...aia e externa geniule
si itsoft. actipild? esti un analfabet

| MihaelaDart a răspuns:

Pe spatele laptopul gasesti modelul laptopului, scris pe un abtibild.