| gabytza7224 a întrebat:

Cum imi pot baga muzica in telefon daca nu am cablu de >>date?

Răspuns Câştigător
| DeathDealer a răspuns:

Daca nu ai cablu de date poti incerca prin bluetooth (un dispozitiv prin usb care transmite semnale bluetooth, se cumpara din magazine gsm) sau prin cititor de carduri (un dispozitiv tot prin usb care iti permite sa manipulezi un card de memorie). sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| sergiu2525 a răspuns:

Daca ai stick de memorie, il pui intr-un usb stick adaptor si direct in pc. Funda?

| hotnews a răspuns:

Eu am un stick cu bluethout.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Prin bluethoth si infrarosu

| Simina1619 a răspuns:

Daca ai cititor de carduri (sau laptop in care sa poti pune cardul) si daca elefonul tau are card de memorie atunci poti pune cardul in acel cititor care duce la calculator/ laptop si iti pui muzica pe cardul de memorie big grin

| Pissypissy13 a răspuns:

Prin bluethout sau infrarosu.

| DanyBadarau a răspuns:

Cu ajutorul unui adapter de stick. ai stick la telefon? daca e MicorSD iti ei un adapter si e tot OK. happy Funda?

| camelia2017 a răspuns:

Daca ai internet intra si descarca melodii big grin