| iuzarneim_9000 a întrebat:

Cum imi pot bloca telefonul sa numai primesc mesaje sau apeluri de la un anumit numar?

3 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Nu il poti bloca. Poti eventual sa iti schimbi cartela sau sa numarul, daca esti pe abonament.

| incandescentul a răspuns:

Acest lucru nu este posibil la orice telefon. ai nevoie de symbian(http://ro.wikipedia.org/wiki/Symbian_OS) si de acolo poti bloca un anumit numar. sper ca am fost de folos

| co$tY a răspuns:

Da poti bloca un anumit nr si mesaje depinde si ce telefon ai ce marca daca e maarca noua trebuie sa ai symbiann sau poti sal dowloadezi de pe net daca nu-ti comvine ori schimbi cartela ori daca esti pe abonament numarul ster cati este defolos plss fundita mersi