| MadaGamesOne a întrebat:

Cum imi pot crea un paypal de 5$, se pot face aceste carduri la robotii?

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

Paysafe e un card predefinit ca suma si nu se poate modifica, atasa bani pe el. Se gaseste, ce sa zic, eu am vazut odata acuma 3 ani la un mol la un magazin banal la intrare in mol, era langa tigari =) avea un stack de coduri paysafe. Cauta pe net vezi ce magazine au.

3 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

What the fuc? paypal = banca elvetiana (contul e gratis - banii ce pui pe cont sunt reali - la acel cont facut gratis atasezi card real al tau facut la o banca in Romania). Deci iti trebuie card care are paypall activat (cu cod la banca) si 3d secure activat, acest card se ataseaza la contul paypal facut online, pui bani pe card la banca si asa ai pe paypal gata pentru transfer. Omg trolls.

| DryIce a răspuns (pentru DryIce):

Paypal nu e un card, e un cont online!

| MadaGamesOne explică (pentru DryIce):

In sfarsit cineva care explica ceva pe romaneste laughing mersi, dar acel card paysafe se poate achizitiona de la diferite postrui/magazine nu?

| DryIce a răspuns (pentru MadaGamesOne):

Paysafe e un card predefinit ca suma si nu se poate modifica, atasa bani pe el. Se gaseste, ce sa zic, eu am vazut odata acuma 3 ani la un mol la un magazin banal la intrare in mol, era langa tigari =) avea un stack de coduri paysafe. Cauta pe net vezi ce magazine au.