| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot curata pc-ul de fisierele inutile, sa ruleze mai rapid? (PS: nu vreau sa aud de tuneup) Funda big grin

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Mergi la my computer, si dai click dreapta in "C" si dai "CLEAN" sau "CURATARE" in romana.SucceS!

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Control Panel/Add or Remove Programs

| anonim_4396 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Am intrebat cum sa-mi curat pc-ul de fisiere inutile, fisiere fantoma care zac prin pc degiaba simi ocupa spatiu de stocare, nu cum sterg programe straight face

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ştergi din programe, pc-ul automat rulează mai repede.Şi să nu ai fişiere multe.

| ℓαυяα a răspuns:

Incearca CCleaner happy