| AnOnImUl321123 a întrebat:

Cum imi pot face si eu cont pe twitter? https://twitter.com/welcome/phone_number cand ajung la partea aia imi pun nr de telefon si astept sa primesc mesaj cu codul de verificare dar nu primesc nici un mesaj nici daca astept de pe-o zii pe alta si e stresant..cum sa nu stiu sa imi fac un pi*at de cont pe twitter? Ce sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca alt numar de telefon.
Din cate stiam eu exista si optiunea sa sari peste adaugarea unui numar de telefon.