| Miu_Mioara_1990 a întrebat:

Cum imi pot recupera parola de la e-mail daca am uitat întrebarea de siguranță?
Nu reușesc să intru de un an. Stiu e-mailul și parola, dar am primit report.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu e vorba de niciun raport, dar așa se întâmplă atunci când intri pe email, după o perioadă îndelungată. Dacă nu ai dat nr de telefon, pentru a ți se trimite un cod care permite accesul, ți se cere să răspunzi la întrebarea de securitate. Dacă ai uitat răspunsul, contul e pierdut... sad
Altădată, asigură-ți contul, specificând și o altă adresă de e-mail pentru recuperare. Găsești opțiunea la setări, dacă vreodată te gândești să îți faci un cont nou.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

A, â, sau î : "Cum a-mi pot recupera"!?