| Irinα a întrebat:

Cum imi pot schimba numele de facebook?

8 răspunsuri:
| NewLife18 a răspuns:

Foarte usor, intri pe site, in partea dreapta dai clik pe primul buton din partea dreapta, apoi pe Account Settings

| Ibrahimovic a răspuns:

Intri pe Facebook, sus in dreapta ai un rotund, dai click pe el si apoi "setarile contului". De acolo dai click pe "nume", il schimbi, confirmi scriind parola si gata!

| BubbleWhitee a răspuns:

Intri la setari cont si ti-l schimbi! FUNDA?

| Irinα explică:

Multumesc tuturor!:*:*

| DianaMiruna a răspuns:

Dai la setting, sus in dreapta, dupa aceea la Setarile Contului, dupa dai acolo unde scrie nume si poti sa ti-l schimbi happy

| PufuleteKiduuu a răspuns:

Intri la '' Account Settings ''

| SanDSlash a răspuns:

Da, la setarile contului big grin Bafta smug

| BrandNew a răspuns:

Sus in dreapta unde dai Log out dai click pe setting si dai la prima Namewinking