| Frunziix3 a întrebat:

Cum imi pot schimba numele pe contul de facebook?

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
În partea dreaptă sus scrie "Setări de confidenţialitate", dai click acolo şi îţi schimbi numele. E uşor, te vei descurca.
Pa-pa.

| ReusxD a răspuns:

Dai la setari de confendentialitate si acolo gasesti si iti schimbi numele cum vrei tu, numai ca ai voie doar de 6 ori.Bafta!

| kameleonic a răspuns:

Dai pe rotita aia din dreapta sus / Account Settings si in dreptul la name dai Edit ca sa schimbi numele! Succes!

| diiiiiiiana a răspuns:

Dai la Setarile contului de sus din dreapta la General, apoi la Nume.