| dimdem a întrebat:

Cum imi pot schimba poza de profil de pe olx.ro?
Nu ma refer la pozele din anunturi, ci la cea care apare in dreapta tuturor anunturilor tale, langa numarul de telefon, deci este anexata profilului tau de utilizator. Am cautat prin toate meniurile de setari.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-am uitat si eu. Nu exista decat o explicatie logica: ti-ai facut cont logandu-te cu contul de Facebook. N-ai decat sa-l stergi si sa-ti faci altul cu o adresa de e-mail. Eu asa am facut si n-am poza.

| dimdem explică (pentru Salontanul):

Nu am poza, este facut cu e-mail, nu cu Facebook. ideea era ca vreau sa pun o poza

| Salontanul a răspuns (pentru dimdem):

Nu se poate. Am incercat toate setarile.