| coMpLeT a întrebat:

Cum imi pot schimba poza de profil la Facebook? Cand intru intr-un album oarecare imi apare undeva "adauga fotografii" dar cand intru in albumul "Fotografii de profil" nu imi apare si habar nu am cum sa mai bag poze in acel album.

Scuzati daca am postat la o categorie gresita.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci sub poza -> da click pe Optiuni -> Adauga ca fotografie de profil -> Enjoy, ti-ai schimbat poza de profil.

| coMpLeT explică (pentru neluL):

Nu merge, ma pune sa decupez poza. Eu vreau sa apara poza intreaga, cum fac? Nu merge sa bag poza din prima ca poza de profil sau ceva de genul?

| neluL a răspuns (pentru coMpLeT):

Intrebarea ta -> Cum imi pot schimba poza de profil la Facebook?
Eu ti-am raspuns la intrebare si raspunsul tau este''Nu merge''.
Nu merge fara sa decupezi poza daca este prea MARE.
Tu la intrebare ceri altceva si acum?

| Damon01 a răspuns:

Intri pe ori ce poza pe care o ai in ori ce album dai clic pe poza sa fie mare apoi jos iti apare "optiuni" dai acolo si sunt mai multe rotire dreapta, rotire stanga si adauga ca poza de profil si gata