| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot scoate aplicatia "Music Play" de pe telefon? Am facut o mare greseala instaland-o si am incercat sa o dezinstalez, imsa nu gasesc butonul de dezinstalati. Inca ceva... daca o voi dezinstala (Doamne ajuta!) mi se vor sterge melodiile? Dau funda! Cel mai bun raspuns va fi premiat.

Răspuns Câştigător
| Aghinea_Geo_1905 a răspuns:

Bună. Dai la setări, manager de aplicaţii şi cauţi aplicaţia Music Play. Dai click pe ea şi cauţi "Şterge(aplicaţia)". Sau, sunt unele aplicaţii care nu se pot şterge, din păcate, dar le poţi opri forţat, mergând la setări, dând click şi căutând "Oprire forţată". Şi apropo, dacă melodiile sunt descărcate sunt downloandate de pe acea aplicaţie, da, e posibil să fie şterse.

2 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Caută unde ai toate aplicațiile, poate în setări.
Dacă nu găsești, dă clic pe butonul Aplicații Recente (de unde închizi aplicațiile) și apasă lung pe aplicație, apoi pe Info. De acolo o vei putea dezinstala.

SAU
Caută aplicația în Maagazin Play și dezinstaleaz-o de acolo.

| 010101012 a răspuns (pentru SonicAndrei):

Crezi ca nu am incercat pe Magazin Play?