Întrebare recomandată | doru_floru a întrebat:

Cum imi pot sterge contul de gmail? Se pot sterge toate informatiile de pe el? Se sterge automat sau dupa un timp ca cel de la yahoo?

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Accesează contul google->date și personalizare->în panoul Descărcați, ștergeți sau stabiliți un plan pentru datele dvs dați clic pe Ștergeți un serviciu sau contul dvs->în panoul Ștergeți Contul Google, dați clic pe Ștergeți contul. Da se șterg toate informațiile, și automat se sterge

| Eugen80 a răspuns:

Se sterge direct, iar datele se sterg cu o intarziere, dar se sterg.