| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot sterge toti prietenii de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Artemis16 a răspuns:

Dacă n-ai ce să regreţi, dacă ţi-a devenit incomod, din diverse motive, îl poţi şterge atunci, dar să îl ştergi, nu doar să-l dezactivezi.Ca să fii sigur, că paşii sunt corecţi, vezi şi tu acest tutorial.
http://www.programecalculator.ro/sterge-definitiv-contul-de-facebook/

11 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Http://cum-fac.blogspot.ro/2010/03/cum-sterg-prieten-facebook.html
Vezi mai sus, aşa cum ştergi un prieten, aşa îi poţi şterge pe toţi.

| Artemis16 a răspuns (pentru faramatania):

N-am cum sa sterg 300 de prieteni unu cate unu laughing)

| faramatania a răspuns:

Îi ştergi pe rând, altfel n-ai cum, şi nici să închizi(sau, să dezactivezi) contul, nu-i o soluţie. laughing

| Artemis16 a răspuns (pentru faramatania):

Mai bine ii las asa laughing))

| faramatania a răspuns:

Mai bine, poate pe urmă regreţi.

| Artemis16 a răspuns (pentru faramatania):

N-am de ce sa regret.oh go on.cred ca o sa imi sterg contul pana la urma straight face

| cristi767 a răspuns:

Fa-ti un cont nou! laughing