| Omnitrix a întrebat:

Cum imi promovez canalul de YouTube?
FUNDA pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| iflirius a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu un youtuber mai popular decat tine. si prin asta nu ma refer la cei mai populari, ci la cei care au intre 100-10.000 de abonati si care au nevoie la randul lor de promovare, si colaborati. pe masura ce cresti in abonati incearca sa cunosti youtuberi cat mai populari.
depinde si de content, daca sunt gameplayuri la jocuri stiute de toata lumea, subiecte abordate de toata lumea, calitate auditiva/vizuala proasta...nu prea o sa mearga.

1 răspuns:
| KamyHeey a răspuns:

Sunt multe grupuri pe facebook cu,, doar publicitate'' sau copiaza linkul si trimite intrebare pe ask.fm la diferite conturi cu anonim.