| AlexanderChristianFenty a întrebat:

Cum imi pun internet pe tableta? Precizez ca nu accepta cartele SIM.Am un USB pentru. Internet cu cartela dar cand il conectez la tableta nu arata nimic, ar fi o alta modalitate? in afara de wifi.

1 răspuns:
| Vali96 a răspuns:

In afara de Wi-Fi nu ar fi hot-spot dar tot un fel de wi-fi numai ca il iei de la un alt produs gen telefon sau tableta cu aceasta optiune. Prin usb probabil sa primesti direct de la un modem prin conectare cu usb sa pornesti transferul de date si sa alegi ceva acolo cu connectare sau ceva de genu sa nu alegi stocare sau mutare poze.