| Marian619 a întrebat:

Cum imi pun jocuri pe Nintendo?

4 răspunsuri:
| xMentalistul a răspuns:

Jocurile pot fi cumparate sau pur si simpu cumperi un http://www.r43ds.com/ in functie de modelul pe care il ai.Platesti 100 lei pe un card dar macar dupa aia poti sa iti pui toate jocurile pe care le vrei in loc sa cumperi de fiecare data un joc care costa 140 lei. Sper ca te-am ajutat!

| Marian619 explică (pentru xMentalistul):

Ce cauti la o intrebare de acum 3 ani?

| CrazyMe99 a răspuns:

Le cumperi sau te duci la un magazin specializat, ti-l modezi si iti downloandezi jocurile de pe net

| Marian619 explică (pentru CrazyMe99):

L-am primit cadou de la sora mea si nu stiu daca e modat, cum pot sa aflu?