| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pun poză de profil la tumblr? Fundă

Răspuns Câştigător
| Meap a răspuns:

Dai la settings, alegi ultima optiune(numele blogului).Sub numele tau o sa-ti apara:Change avatar si pui o imagine.
Succes!

2 răspunsuri:
| Girbiii a răspuns:

Deci...pe dashboard pe linia unde scrie tumblr sunt niste chestii o casuta etc...si acolo langa o chestie de aia cu semnul intrebariii e o rottita(daca pot sa o numesc asa) dai acolo si o sa iti apara account email etc si dai pe ultima chestie de aia adica numele blogului tau si o sa iti apara acolo numele si sub change avatar big grin nu stiu daca o sa intelegi ceva de aici dar sper ca da Funda?! big grin