| petrica5006 a întrebat:

Cum imi pun singur acasă un router de la Orange?

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Trebuie să-ți deschizi un abonament de internet și telefonie la ei pentru acest lucru.
Dacă te referi la internet portabil (la routerele Huawei instalate de Orange) îți poți achiziționa un astfel de router portabil și poți folosi o cartelă SIM cu internet activ (fie postpaid-abonament fie prepay) pentru a utiliza conexiunea la internet prin intermediul cartelei (poate fi orice cartelă SIM de la orice operator de telefonie mobilă - Orange / Telekom/Digi/Akta).

Astfel de routere sunt portabile, sunt routere 4G :
https://www.cel.ro/......zMTEuMA-l/

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

Il legi cu scoci pe frunte
sau URLII la hOrrorange sa vina si sa ti-l instaleze daca vor sa le platesti abonamentul tongue