| yooshi a întrebat:

Cum imi reactivez windows-ul? Nu am nicio cheie de produs..de unde pot cumpara una?

8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Windows 10 nu are nevoie de licenta, e doar un moft.

| Wr3nch a răspuns:

Ce versiune de windows ai?

| Celcestietot a răspuns:

Îl reinstalezi sau iei cheia de la cine ți l-a făcut. Alte variante nu cred că există.

| Bizon95 a răspuns:

Https://www.emag.ro/sisteme-operare/sort-priceasc/c
ca ai intrebat, m-am uitat si eu... WOW, 23 de lei un win 10 pro
CHIAR WOW!

| flixbuster a răspuns:

Dupa cum am mai zis altora pe aici:

http://www.emag.ro/search/sisteme-operare/windows+10/sort-priceasc/c

Nota: nu cred ca sunt chei de Windows 10 "pe bune". Cred ca sunt chei de Windows 7 sau 8. Dar asta nu conteaza prea mult. Microsoft permite activarea Windows 10 cu chei (legitime) de Windows 7 si Windows 8 ca parte a efortului lor de a trece pe toata lumea pe Windows 10. Asadar, ce conteaza la final este sa activeze Windows 10. Daca nu e cheie de Windows 10 nu cred ca o poti folosi la instalare. Instalezi fara cheie si apoi, odata instalat, la activare pe Internet dai cheia.

| KaanNoah a răspuns:

Sunt multe tutoriale pe Youtube. Cauta doar : how ti activate windows 10

| andrefrancais a răspuns:

Emag. Pe eMAG gasesti originale la 30 de lei. Daca nu ma crezi ar trebui sa te uiti la zona it pr yt sa vezi.

| madalinrazvan a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, insa ce windows ai? Sunt niste programe pe google care te vor ajuta sa ti afli product key ul pe care il ai. Mai exista o varianta de a cauta in regedit din mai menu run, insa sunt curios de windows ai.