| Inuk_Ylknur_1999 a întrebat:

Cum imi reinstalez Windows 7 ultimate? Adica vreau ceva pas cu pas, am un stick de 16 gb cred ca imi ajunge, si vreau sa stiu cum fac rost de toate drivere? Ceva pas cu pas? Si un link de unde pot lua windows 7 cu licenta sau stiu eu, un windows ce se poate instala, dau Funda.

5 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Cu cd de Windows, cu functia Repair, nu mai trebuie sa instalezi toate driverele, decât cel video.
Citește tutorial din link-ul de mai jos daca nu te descurci.
http://dorytutoriale.blogspot.ro/......0Instalare

| CosmiinTezeu a răspuns:

Daca ai team wiewer te ajut eu cu cea mai mare placere. Imi trebuie doar un whatap de contact ca sa tinem legatura.

| Inuk_Ylknur_1999 explică (pentru CosmiinTezeu):

Am tw 11 doar ca stick fac rost ori maine ori in weekend. Te anunt atunci iti dau un mesaj daca este. Mai estept pareri.

| CosmiinTezeu a răspuns:

La windows 7 se instaleaza automat majoritatea deiverelor, restul se detecteaza cu aida sau everest

| CosmiinTezeu a răspuns:

Cum doresti big grin