| SayCheesexD a întrebat:

Cum imi schimb cursorul [ mouse-ul ] la windows 7? Fundita si voturi happy

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Buna! Nu-i asculta ca asa nu-i bine...Te duci la Control Panel din programe apesi pe casuta cu " Mouse", apesi pe optiunea"Pointers" si apoi apesi "Customize sau poti sa descarci programul "Cursor Mania". Sper ca ti-am fost de ajutor.O zi frumoasa.

2 răspunsuri:
| ÐεήγSzε a răspuns:

Dai click dreapta la mouse dai pe personalize si in stanga estechange mouse pointer dai acolo daca ti-ai dawnloadat un cursor poti da browser si sa il pui pe ala Funda>>?