| anutza6117 a întrebat:

Cum imi schimb parola de la mess?

Răspuns Câştigător
| agirll a răspuns:

E foarte simplu! Intri pe messenger.Sus de tot vei vedea patru sectiuni Messenger, Actions Contacts si Help(nu stiu daca chiar in ordinea asta, nu conteaza)intri la messenger si dai my account info. Apoi iti vor aparea informatiile tale.Cauti si dai change password si scrii parola veche si apoi parola cea noua! funda? pls

6 răspunsuri:
| ddanaraluca a răspuns:

Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un tutorial http://www.programepc.ro/schimba-parola-la-mess/

| irrumator30 a răspuns:

Ciao! Foarte simplu. Intri pe contul de email, al tau si ai sus, in dreapta salutul Yahoo!, "Hi...". Acolo dai click si deschide in jos. Click pe Account Info. Te pune sa mai pui odata parola si iti deschide o pagina cu 4 sectiuni. In a doua sectine, prima interogare e referitoare la schimbarea parolei. Dai click si introduci parola cea veche si apoi de doua ori cea noua si salvezi. Spor la treaba!

| anutza6117 explică:

Mersi mult pentru raspunsuri.m-au ajutat toate :d

| MaskedMan a răspuns:

Intra pe Mailu de la yahoo sus scrie Hi,(Numele tau) dai click si scrie account info scrieti iar parola cand iti cere la a 2a pag! Si scrie Charge password Funda?

| Erica33 a răspuns:

Messenger-My account info-Change your password :*( bagi pe.a veche, apoi de 2 ori cea noua.