| killmesoftly a întrebat:

Cum imi scot si eu codul de siguranta de la nokia c3? fundita

3 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Codul de siguranta il resetezi la standard(12345) cu codul *#7328748263373738# scris in telefon sau daca nu iti merge(datorita soft-u; ui mai nou care nu permite coduri) te poti duce la un service GSM si te costa maxim 15 leihappy

| raulik1234 a răspuns (pentru MCG):

Nu trebuie sa megi nicaieri ca nici eu nu stiu cum sa.l scot...e ca si cum nu la.i avea si ti.l bagi

| TzutzyBaa a răspuns:

Pai eu persoanal am facut asa: setari->reset. setari fabrica -> doar setarile.
Dupa cum spun si ei datele personale nu sunt sterse din telefon doar preferintele sunt resetate, scapi sigur de cod.
Am raspun destul de tarziu dar sper ca te-am ajutat!