| Ade a întrebat:

Cum imi sterg facebook-ul?

5 răspunsuri:
| pinguuina a răspuns:

Intri la setările contului, apoi securitate, si mai apoi apare acolo mai jos Dezactiveaza contul.

| Mao a răspuns:

Te loghezi pe facebook, dai la account în colţul din dreapta -> Account settings -> Security în colţul din stânga -> Deactivate your account în partea de jos, apoi pui parola şi scrii cuvintele din căsuţă şi vei primi mail cum că ţi-ai dezactivat contul de facebook.
Ţi-l poţi reactiva de câte ori vrei, şi tot timpul când te loghezi pe facebook cu e-mailul folosit atunci şi parola! Baftă.

| sLowSpawN a răspuns:

Contul meu->Setarile contului->Securitate->Dezactivează contul.
My Account-> Account Settings-> Security-> Disable Account.

| JustACuriosPerson a răspuns:

Intri pe pagina de facebook si in dreapta sus dai click pe "contul meu" si apoi pe setarile contului si o sa-ti apara mai multe optiuni, ultima optiune este "dezactiveaza contul" dai click si gata!

Te loghezi pe facebook, dai la account în colţul din dreapta Account settings -> Security în colţul din stânga Deactivate your account în partea de jos, apoi pui parola şi scrii cuvintele din căsuţă şi vei primi mail cum că ţi-ai dezactivat contul de facebook.
Ţi-l poţi reactiva de câte ori vrei, şi tot timpul când te loghezi pe facebook cu e-mailul folosit atunci şi parola

| daniyela21 a răspuns:

Facebook-ul nu-l poti sterge de tot doar daca postezi ceva obscen si ti-l dezactiveaza ei de tot...