| Aalexander a întrebat:

Cum imi sterg istoricul?
Am google chrome.

6 răspunsuri:
| JohnnyWalker a răspuns:

Folosind scurtătura: Ctrl + H
Clear browsing data
Obliterate the following items from: the beginnning of time
Selectezi : Clear browsing history
și după ai dat click pe "Clear browsing data" și gata, ai șters istoricul. Multă baftă! happy

| PedoBarbie a răspuns:

Pentru a şterge istoricul în navigatorul Chrome dai la chrome://history/ apoi ştergeţi datele de navigare.

| al3xander a răspuns:

Https://support.google.com/chrome/answer/95582?hl=ro
poti folosi de asemenea si programul asta care sterge toate fisierele temporare inclusiv cele de la chrome http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/CCleaner.shtml

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bune raspunsurile.Dar mai simplu ar fi sa descarci ccleaner si sa-l instalezi.Acel program, in maxim 5 secunde iti curata istoricul, cache, goleste si cosul, etc. Doar dintr-un sigur click.

| Mihaitza009 a răspuns:

Dai ctrl+h si dai la isotric si dai clear al browsing data si apoi iesi din el si intri iar si e sters istoricul cu tot cu date si parole si tot pe ce ai intrat multa bafta

| criss89 a răspuns:

Salut, poti folosi shortcut CTRL+C sau http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/CCleaner.shtml iti va fi de folos