| anononymos a întrebat:

Cum imi sterg o pagina de facebook va rog spuneti-mi fundita

Răspuns Câştigător
| tlaura a răspuns:

Da la "editeaza pagina ". -actualizeaza informatile publice.
dupa care iti apare in stanga <. mai multe chestii, tu da la administreaza permisiunile.
dupa care iti apare Sterge pagina
da acolo si gata happy
FUNDA?

7 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Nu se poate.

| Furculingură a răspuns:

Pai te duci la setari. Dar iti voi explica mai usor.
1. Da click pe descriere.
2. Vei fi pe o pagina. Undeva scrie "Despre". Daca te duci cu sagetica pe cuvantul "Despre", iti va aparea un buton cu "Editeaza ". Da click pe el.
4. In stanga ai mai multe sectiuni. " Setarile tale ", " Administreaza permisiunile "... etc. Da click pe "Administreaza permisiunile ".
5. Deruleaza in jos. Vei vedea ca scrie " Sterge pagina " urmat de " Sterge x [numele paginii]. Da click acolo ( pe scrisul albastru ).
Succes! Sper ca te-am ajutat!

| August99 a răspuns:

Te duci la setarile contului apoi la securitate si jos scrie dezactiveata-ti contul happy

| tlaura a răspuns:

Dar daca ai mai mult de 10 likes dupa ce ai dat sa o stergi trebuie sa astepti 2 saptamani si doar atunci se sterge

| Geoツ a răspuns:

Poti dezactiva contul. E ca si cum ar fi sters doar ca daca intri din nou pe facebook utilizand acelasi e-mail il vei reactiva.
Du-te la : Setarile contului, apoi da la `securitate`, iar apoi da click pe ultima optiune si anume `Dezactivează-ţi contul.`
Alegi un motiv de acolo, care vrei, si cam atat.winking

| Antoni0 a răspuns:

Te duci aici: http://www.facebook.com/help/359046244166395/... alegi optiunea "Deactivating, Deleting & Memorializing Accounts" si cauti in pagina sectiunea care explica cum sa stergi pagina

| claudiafrumoasa a răspuns:

Iti explic eu foarte bine! Deci intri pe pagina, asa stii ca intr-o parte a paginii in fata unde iti arata nautatile sunt mesajele primite si le stargi pe toate apoi in lucl mesajelor care nu vor mai fi caci trebuie starse va scrise evidentiat "setarile de administrare" dai acolo si jos de tot scrie "Sterge pagina" apoi langa scrie evidentiat starge pagina(numele paginii) apoi dai acolo si pe durata cerd ca de 14 zile ti se va sterge pagina! Sper ca te-am ajutat!
FUNDA?