| GiuliaME a întrebat:

Cum imprimez pe o foaie o poza de pe google adica sa o xeroxez? Explicati pas cu pas va rog, maine am nevoie

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Copiezi imaginea, deschizi un document word, copiezi imaginea si o maresti. Vezi sa aiba rezolutia mare pentru a nu se vedea pixelata. Cauti functia/butonul de imprimare si aia e.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deschide poza aia apoi apeși pe tastatură CTRL+P și dacă imprimanta e conectată, dând ENTER, ai terminat și ai uimit lumea înconjurătoare

| anonimg a răspuns:

Cel mai ușor este să scrii pe hârtie adresa (linkul) fotografiei, și mergi cu ea la un xerox (sau la o tehnoredactare computerizată, care se găsește de obicei pe lângă judecătorii).