| Anonimusdark20 a întrebat:

Cum încarc poze gen postări pe YouTube? Eu aș vrea pe Android.

1 răspuns:
| Donte a răspuns:

Dupa ultimul update cand deschizi YouTube-ul in dreapta sus este o imagine sau nu (daca nu ti-ai pus poza de profil)acolo este contul tau apesi pe el si o sa intri pe canalul tau care este gol apesi pe acea camera si o sa ai videoclipurile din galeria ta apesi pe el si o sa ai sa îi pui un titlu, descriere etc. dupa dai posteaza si astepti pana se incarca si asa pui un video de YouTube