| anonim_4396 a întrebat:

Cum instalez Adobe Flash Player 32 de biti pentru Google Chrome pe Linux? Dau Funda happy!

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Descarca Adobe Flash Player de pe http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html,dezarhiveaza arhiva TAR.GZ/deschizi terminalul si scrii gksu nautilus (comanda pentru privilegii de administrare)/enter/parola daca este cazul/clic home/copy fisierul usr unde ai dezarhivat Adobe/paste in home/ok/. Fisierul libflashplayer.so il copiezi in home/user/mozilla/plugins.