| anonim_4396 a întrebat:

Cum instalez harta romaniei pe gps route 66 pe telefon? am descarcat harta romania 2005 dar nu stiu cum sa o pun.

2 răspunsuri:
| alexpr2000 a răspuns:

Mai baiatule intra pe site Nokia sau Vodafone si acolo e o categorie sau scire pe net baga harta in telefon si dai pe a 2 olink atentie doar la (iphone,smartphone, BlackBerry, doar la din astea cu toch)Succes Fundas?

| RB26DETT a răspuns (pentru alexpr2000):

Eu am un Nokia 6110 navigator (smartphone) symbian s60v3winking sper sa mearga