| Alexutzu28 a întrebat:

Cum instalez jocuri pe Samsung galaxy s duos cu android 4.0.4 pentru ca nu am internet pe telefon si nici wirelles, deci cum pot sa descarc jocuri de pe calculator si dupa sa bag pe telefon?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Conectezi telefonul prin cablu, la calculator. Apoi, in Browser, intri pe Google Play.

| marianguru a răspuns:

Foloseste un card de memorie(micro sd), le descarci pe card si il bagi in telefon.bineinteles daca ai la pc slot pentru card si de asemenea iti trebuie un adaptor pentru cardul micro sd sa il bagi in pc.