| Nova21 a întrebat:

Cum instalez o actualizare Windows Update imi spune ca nu se poate instala ce sa fac? (imi tot apare semn de exlamare si ma dispera)

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Nu sunt obligatorii, să știi.
Intră în C:\Windows și șterge folderul numit SoftwareDistribution.
După asta te duci la services:
CLick pe Start> RUN și scrii :"services.msc", apoi cauți Windows Update și dai restart la services.
Apoi dai iarăși să caute Update-uri (dacă dorești) însă cel mai bine ar fi să le instalezi o dată la o lună două, bifezi Install și după ce a terminat bifezi Never check for updates.