| mitsufball a întrebat:

Cum instalez soft-ul unui iphone 4? dau FUNDA!

6 răspunsuri:
| bybycorleone a răspuns:

Nu e gata instalat?

| bybycorleone a răspuns:

Du-l la service sau reinstaleaza-l prin itunes, desi nu cred ca se poate. poti incerca sa vezi, apoi service

| mitsufball explică:

Imi ramane blocat la imaginea cu maru. si nu stiu ce sa fac...

| mitsufball explică:

Am reusit sa il instalez cu redsn0w. mersi oricum

| George_Robert_1989 a răspuns:

Salut am vazut ca ai reusit sa iti instalezi soft pentru i phone '...imi poti spune si mie cum...am descarcat versiunea care am avut-o pe telefon..am descarcat i tunes si am vazut ca zici deva de..redsn0w? ajuta-ma si pe mine

| mitsufball explică (pentru George_Robert_1989):

Trebuie sa copii red sn0w sau itunes, aici depinde eu am vrut o versiune crack-uita a soft-ului sa pot baga aplicatii piratate, lasam un mesaj cum vrei tu sa faci crack sau normal licentiat si am sa te ajut!